• U-19 csapat

     

    Felső sor, balról: Juhász Máté, Szentesi Bence, Pusztai Armand. Lami Bálint, Tóth Bálint, Nagy Alex, Lukács Kelemen, Juhász Márk, Varga Gábor.
    Középső sor, balról: Kovács Péter vezetőedző, Gálos Márk, Szaszovszki Kevin, Persel György, Kádár György, Hámori István kapusedző.
    Alsó sor, balról: Fehér Ákos, Ruda Dominik, Néma Krisztofer, Wiedermann Levente, dr. Baranya István sportigazgató, Pécsi Róbert, Fári Zoltán, Szenecei Erik, Tóth Roland.

     

  • U-17 csapat

     

    Felső sor balról jobbra: Balogh Máté, Bálint Gergő,Csipkés Ákos,Márkus Martin, Nagy Zoltán Gergő, Szaszovszki Kevin, Kecskés Marcell, Pohalányi László,Kakuk Erik
    Középső sor balról: Nyári Máté, Német Levente,Ráduly Roland, Hámori István (kapusedző) ,Juhász Balázs,Balogh Ádám, Balogh Csaba (vezetőedző) ,Virsinger Balázs, Hajer Richárd,Gózon Dávid,
    Alsó sor balról: Fehér Ákos, Vén Botond,Török Noel, Hajsztet Botond, Kovács Kristóf, Baranya István (sportigazgató),Kalencsik Bence, Kalencsik Bálint,Tréfás Márk, Makó Kevin, Tóth Roland

  • U-15 csapat

     

    Felső sor: (álló) Hámori István (kapusedző) , Horváth Martin, Cs.Nagy Márton, Horváth Bálint, Tóth Nimród, Hegedős Noel, Juhász Levente, Tóth Kristóf, Rusvay Balázs, Kukta Szabolcs, Makkos Gergő, Scheibert Márton, Greff Ádám (vezetőedző)

    Alsó sor: Balogh Dániel, Varga László, Heinczinger Barnabás, Nagy Márk, Kollarik Tamás, Baranya István (sportigazgató) , Bezeczki Máté, Makkos Tamás, Mezey Keve, Balogh Balázs, Varga István, Horváth Róbert


  • U-14 csapat

     

    Álló sor: Hámori István (kapusedző)Vén Boldizsár, Votka Zsolt, Szunyog György, Varga Nándor, Pintér Balázs, Szabó Balázs, Vincze Levente, Marosi László, Palágyi Levente, Burzi Attila (vezetőedző)
    Álló sor: Balogh Dániel, Vén Áron, Kollarik Tamás, Orgoványi Bence, Pikács Balázs, Baranya István (sportigazgató), Ceglédi Kristófer, Gajdor Leon, Csölle Patrik , Kocsis Tibor, Hámori Dániel.

     

  • U-13 csapat

     

    Felső sor balról- jobbra. : Győri Márk, Pitz Olivér, Bravics Bálint, Szenvedi Zsombor, Beszteri Mór, Pogány Kende, Szabó Botond, Bottó Bence, Lieszkovszki Dávid, Benito Santiago, Makrai Botond
    Középső sor- b j. :Nagy Gábor, Gulyás Gábor, Hámori István
    Alsó sor - balról jobbra : Oláh László, Pethő Zsombor, Együd Barnabás, Vén Áron, Mátrai Tamás, Baranya István, Cserni Ákos, Vén Boldizsár, Urbán Dórián, Kosdi Bálint, Kékesi Róbert

     

  • U-12 csapat

     

    Felső sor: Pesti Roland,Együd Barnabás,Oszaczki Csaba,Kovács Benjámin,Mikesy Gellért
    Középső sor: Sipeki István(vezetőedző),Cserni Ákos,Pitz Olivér,Schaffer Sándor,Ónodi Csongor,Baranya István(sportigazgató)
    Alsó sor: Pető Zsombor, Tóth Bálint,Nagy Titusz
    Majer Botond,Sárosi Áron,Madai András,Kántor Adorján


     

  • U-11 csapat

     

    Álló sor balról-jobbra:
    Gebefügi Bence, Fodor Rajmund, Pisák Ádám, Alpári Máté, Bugyinszki Maxim, Baranya István (sportigazgató), Vén Gábor (edző), Bajkó Levente, Hartl Dániel,Horváth Ádám Péter, Stircula Ákos, Lakatos Rómeó, Buzás Zolta.
    Ülő sor balról-jobbra:
    Majer Botond, Deskó Gyula, Szklenár Koppány, Réti Bálint, Péteri Vince, Makrai Csongor, Kindricz Máté, Tóth Bálint, Oláh Tamás, Marinovszky Tamás, Tháler András, Medvegy Kornél, Jakobszen Dávid, Pesti Viktor.

     

  • U-10 csapat

     

    Felső sor: balról: Baranya István (sportigazgató),Szőke Szilárd,Siklódi Gergő,Pajor András,Sírkó Márk,Korbel Szilárd,Soós Máté,Tóth Máté,Rusvay Gergely (vezetőedző)
    Középső sor balról: Makrai Csongor, Haljárszki Bence,Beszteri Bertalan,Greff Levente
    Alsó sor: balról: Mészáros Ádám,Fejes András, Flórek Nimród,Pesti Viktor,Takács Dominik,Pereházy Zalán,Csákvári Márton

     

  • U-9 csapat

     

    Felső sor balról:
    Baranya István (sportigazgató) Kántor Marcell , Lózs Benett, Papp Móricz, Pereházy Csongor, Flamich Ákos , Palásthy Patrik, Kékesi Márk (vezetőedző)
    Alsó sor:
    Szaszovszki Zalán , Pach Huba , Sima Vajk, Kovács Gergő , Gulyás Botond , Tengerész Gellért

     

  • U-8 csapat

     

    Felső sor balról: Katona Kornél, Niegreisz Vendel, Sándor Máté, Kardos Armand, Fézler Botond, Pereházy Csongor, Palásthy Patrik
    Alsó sor balról: Sajtos Csanád, Kovács Gergő, Bartkevics Gergely, Kemecsei Dávid, Farkas Dávid, Haklik Zsófia

     

     

  • U-7 csapat

     

    Felső sor balról: Baranya István (sportigazgató) Jakab Balázs, Gembolya Oszkár, Katona Zétény, Lugosi Nándor, Egri Ákos, Ottó Péter, Urbán Anett (vezetőedző)
    Alsó sor: Tóth Ákos, Suijker Maikel, Tóth Brendon Nikolasz, Pajor Botond, Csernák Konor, Policsányi János, Varga Ákos, Szebi Benett


     

  • U-6 csapat

     

    Álló sor: Márkus Mór, Pereházy Hunor, Kiss Tamás, Balogh Márk,
    Bakró Ádám, Rittinger Andrea (vezetőedző) Hevesi Péter, Péter Zoárd
    Ülő sor: Simora Konrád, Csomós Péter, Borzák Ferenc, Molnár Áron, Lovas Milán

     

  •  

    U-19, U-16 Női és leány koroztály

     

    Felső sor balról jobbra: Bánföldi Zoltán (edző), Juhász Anna, Csutoros Réka, Vass Szimóna, Monori
    Rebeka, Kovács Vivien, Mikulás Krisztina, Hámor Fruzsina, Hajnis Vivien,
    Bossányi Bettina, Baranya István (Sportigazgató)
    Alsó sor balról jobbra: Köles Nikolett, Tóth Sára, Dian Rita, Eredics Berta, Fekete Ramóna,
    Szabados Lili, Kovács Barbara, Együd Bernadett, Farkas Tamara, Danó
    Amanda, Pók Eugénia, Horváth Ágnes

    A képről hiányzik: Illés Panna, Kemendi Regina, Hajdú Debra


     

  • Gyere közénk focizni!
    Ha szereted a labdarúgást!
    Ha híres focista szeretnél lenni!
    Ha barátokat, csapattársakat akarsz!
    Ha te szeretnél lenni a legügyesebb!
    katt ide >>>

    Új stadion információk

     

    Back to Top